Summarize

Бахматюк у черговий раз спростував арешт свого майна

1 листопада, 2016, 16:02
Бізнесмен Олег Бахматюк спростував інформацію Нацбанку про арешт його майна на суму 1,2 млрд грн

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Бізнесмен і власник агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олег Бахматюк заявив, що його юристи оскаржили в Апеляційному суді Києва рішення Печерського райсуду Києва про накладення арешту на його активи. Рішення на яке посилається НБУ не вступило у силу.

Він звинуватив Валерію Гонтареву у рейдерстві по відношенні до агрохолдингу "Укрлендфармінг". На його думку, метою таких дій з боку голови Нацбанку є доведення підприємства до банкрутства.

"Попередні і сьогоднішні дії Гонтаревой по відношенню до холдингу "Укрлендфармінг" носять чіткі ознаки рейдерства ... з використанням механізмів державного апарату", - зазначив Бахматюк.

За його словами, юристи агрохолдингу будуть звертатися до правоохоронних органів щодо розслідування рейдерських дій. На його думку, об'єктивного розслідування не буде, поки Гонтарева залишатиметься головою НБУ.

Він додав, що арешт активів повинен здійснюватися тільки у разі наявності ризику їхнього виведення за межі України.

  • 19 травня власник банку "Фінансова ініціатива" Олег Бахматюк спростував інформацію щодо арешту власного майна на суму 4 млрд гривень.
  • Раніше з'явилася інформація про те, що суд заарештував рухоме і нерухоме майно Олега Бахматюка.
  • 31 жовтня Печерський районний суд зобов'язав Державну виконавчу службу накласти арешт на власність бізнесмена Олега Бахматюка на суму 1,2 млрд грн.