Summarize

Систему управління патрулем хочуть запровадити у трьох містах України

Im578x383 1n8a9143  1

фото: mvs.gov.ua
1 листопада, 2016, 19:50
У Києві, Харкові та Дніпрі хочуть запровадити систему управління патрулем

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає прес-служба МВС.

За його словами, в цьому процесі допомогу надаватимуть іноземні партнери, а концепт української системи буде розроблятися вітчизняними фахівцями з урахуванням специфіки та досвіду нашої країни.

"Такий комплексний підхід, реалізований в найбільших містах Японії, дуже ефективний. Японія сьогодні – найбезпечніша в кримінальному сенсі країна. І ми ставимо собі таку мету. Дніпро – одне з передових міст, поряд з Харковом і Києвом, де ми будемо таку систему впроваджувати", - сказав Аваков.

Зокрема, з минулого року у Дніпрі вже діє система управління нарядами – ситуаційний центр при ГУНП у Дніпрі. Основні завдання цього центру є збір, аналіз і обробка інформації, а також організація системи контролю, яка дозволить здійснювати взаємодію між підрозділами.

Він додав, що у майбутньому, крім створення подібних центрів в інших областях України, планується налагодження координації між цими центрами та постійний обмін оперативною інформацією. Це дозволить оперативніше викривати злочинні групи, які мають міжнародні чи міжрегіональні зв’язки.

Фахівці центру користуються різними програмними апаратними комплексами, в тому числі і власним програмним комплексом ГУНП, який об'єднує різні бази даних. Це дозволяє реагувати на злочини в режимі реального часу, встановлювати коло підозрюваних або місцезнаходження розшукуваних і передавати інформацію оперативним працівникам.

null

null

null